Приватне медичне підприємство "Дар"

Дар
Відгуків 3
Вулиця Добрівлянська, 8, офіс 2

Інформація

Приватне медичне підприємство «Дар» надає медичні послуги:
  • Лікування безпліддя
  • Мастопатії
  • Жіночих хвороб
  • Ревмокардитів серця
  • Гангрени
  • Онкозахворювань
  • Остеохондроз
  • Артроз
  • Діагностика захворювань.

КЛИМЕНТІЙ МИХАЙЛЮК

Провідний лікар ПМП «Дар», кандидат, академік медичних наук.
Відомий український літератор, член Національної спілки письменників України та Міжнародної асоціації письменників, духовний цілитель, автор багатьох дитячих поетичних та прозових книжок.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Галина Михайлишин: (Користувач)
Не сподобалось
Так званий Климентій вже 2 роки лікує простату на Броньові .А себе чого невілікує? Чарівними уколами. Люди невидіться на нього.Віра в Бога то найкращий лік від всіх хворіб

Відповісти:

Галина Михайлишин,
Галина Михайлишин, 
Тарас Сенькив: (Користувач)
Сподобалось
Доброго дня!був в цього дiдуся! Сказав что у мене за проблема(суглоби)зразу були трави для мене так нiби сюда всi ходять з проблемою суглоби.Мене трохи це здивувало Але це тiльки був початок.перед мною були люди вiн вколов взяв цi уколи i набрав нiби трави в цi ж уколи,в мене вiдняло мову!невже за тi грошi (якi дають люди)не можна було купити уколи,або сказати людям щоб приходили з власними!Пiдняв настрiй розповiдю про свое поранення на сходi цитую "стою з призидентом Порошенко i тут мене зняв снайпер..." :-)Питания в кого цiлився i шо там робив Порошенко?Вибiр за вами надумаете берiть з собою уколи:-)

Відповісти:

Тарас Сенькив,
Тарас Сенькив, 
Тетяна Бобровська: (Користувач)
Не сподобалось
Хочу попросити всіх людей.Не ходіть до нього,шарлатан.В моєі мами бронхіальна астма,сиділа на гормонах,помаленько вже зменшувала дозування.Порадили Михайлюка...ніби то лікує травами у вигляді уколів.Насправді,коли мама почала іздити то аж на 5 раз побачила в нього ящики дексаметазону(тобто гормон,,з якого мама хотіла "злізти").Ніякі трави він не застосовує.Так тимчасове покращення було,але потім стало ще гірше.Пишу вам це,бо розумію людей які звертаються у відчаі за допомогою,хапаються за все,лиш би допомогли.Не вірте йому,сумніваюся,що в нього є освіта лікаря,максимум мед.училище.,а тим більше сумніваюся,що він закінчив ніби то університет в Тибеті.Якщо так,чому ніде не вказано що,в якому році закінчив.Чому ніде не опубліковані його праці.Одним словом ШАРЛАТАН..і це мягко сказано.Не знаю,може мій відгук комусь допоможе просто не потрапити до нього.

Відповісти:

Тетяна Бобровська,
Тетяна Бобровська, 

Тетяна Бобровська,  не соромно Вам таке писати? Це людина і лікар від Бога і точно не шарлатан. Знаю таку кількість людей, які зараз живі завдяки його допомозі. Ви прекрасно знаєте що ніякий дексаметазон він Вашій мамі не колов) такщо майте совість.  Хоча чого це я Вам пишу, Вам це байдуже. А от ті, кому він продовжує рятувати життя і так це знають і моляться за його здоров`я.
майже 8 місяців тому

Відповісти:

Лариса Крижанівська,
Лариса Крижанівська,